ADWOKAT DLA BIZNESU

Rasmus Tachasiuk Adwokaci, to kancelaria ekspercka prawa handlowego i gospodarczego. Jako adwokat dla biznesu, specjalizujemy się w obsłudze prawnej dla firm, przedsiębiorców i profesjonalistów, takich jak menadżerowie, osoby zarządzające organizacjami, czy inwestorzy.

W obliczu sporu, w toku negocjacji, przed ważną inwestycją i zawsze kiedy liczy się skuteczność a wynik naprawdę ma znaczenie,

dajemy Ci przewagę, a Ty decydujesz jak ją wykorzystasz.

EKSPERCKA WIEDZA

Praca przy kontraktach i transakcjach o wartości kilkuset milionów złotych oraz udział w ponad 1000 postępowań spornych, pozwoliły nam zyskać wiedzę i doświadczenie niezbędne przy kompleksowych projektach dla biznesu. Bazujemy na faktach i obiektywnych danych. Dzięki temu otrzymujesz wsparcie, które ma solidne podstawy.

MAKSYMALNE ZAANGAŻOWANIE

Najlepiej sprawdzamy się pomagając, kiedy liczy się skuteczność, a stawka jest wysoka. Przy takich projektach nie ma miejsca na półśrodki, dlatego pokonując przeszkody z naszymi Klientami, działamy odważnie i z maksymalnym zaangażowaniem. Żeby zrealizować tę obietnicę, dajemy z siebie wszystko, aby dostarczyć możliwie najlepszy wynik. Zawsze.

NIEOCZYWISTE ROZWIĄZANIA

Często uzyskujemy dla naszych Klientów przewagę dzięki stosowaniu kreatywnych rozwiązań. Nie tylko z determinacją dążymy do celu, ale też świetnie czujemy się w szukaniu nieoczywistych dróg do jego osiągnięcia. Nieszablonowe podejście pozwala nam spojrzeć na sprawę z nowego punktu widzenia i znaleźć rozwiązanie w pozornie fatalnej sytuacji.

JASNE ZASADY WSPÓŁPRACY

Przed rozpoczęciem współpracy przedstawiamy przejrzystą wycenę naszych usług i całkowitego kosztu prowadzenia sprawy. Rzetelnie informujemy też o ewentualnym ryzyku związanym z wyborem określonych rozwiązań i umiejętnie określamy rzeczywiste potrzeby Klienta.

ZAUFALI NAM

pOZNAJ NAS

Paweł Rasmus

Partner | Adwokat